Získejte šperky „rubínové ovály“ zdarma!

Letní počasí s příjemnými teplotami je konečně tady! A řekněte – kdo by si teď chtěl pařit nožky v nějaké neprodyšné obuvi? 😉  Máme pro Vás teď výhodnou nabídku:

Objednáte-li si na www.ribbons.cz zboží v hodnotě nad 1.200,- Kč , přidáme Vám automaticky zdarma ke každé takové objednávce 1  pár šperkových spon „rubínové ovály“ v MO ceně 299,- Kč.  Spony se vyrábějí na severu Čech: jde o oválný skleněný kámen krásné rubínové barvy, který je uložen do kovového lůžka s tzv. spodním zrcadlovým dekorem. Lůžko s poutky je galvanizováno rhodiem, což je nákladnější a trvanlivější způsob pokovení, než galvanizace zlatem nebo platinou.

Rubínové ovály hezky ladí k celé řadě barev stuh, například k černým, bílým, hnědým, zeleným, zelenkavým, červeným, nebo třeba k šedým stuhám – určitě je tak často využijete. Nenechte si ujít tuhle příležitost a získejte tyto krásné „kousky“ bezplatně! Za ušetřené peníze si můžete třeba dopřát víc barev stuh, abyste se sladila s každým letním outfitem z Vašeho šatníku.

(Podmínkou pro dárek je nákup v min. výši 1.200 Kč za zboží RIBBONS, poplatky za dopravu se do tohoto limitu nepočítají. Na akci se nevztahují jiné slevy a akční nabídky).

Krásné a slunečné léto Vám přejí vzdušné sandály, které mění barvy a nikdy nezevšední!

www.ribbons.cz