Představujeme naše houpací sítě

Kromě jedinečných, magických sandálů RIBBONS, které dokáží měnit barvy a vzhled, teď dovážíme do ČR také báječné houpací sítě (tzv. hamaky) z mexického Yucatánu, které si Vám zde dovolujeme krátce představit.

Jde o tradiční výrobek Mayů, který se plete výhradně RUČNĚ, a to dle neměnné techniky staré asi 700 let. Každá síť představuje asi 25 – 30 hodin zručné lidské práce. Koupě hamaky má i sociálně-solidární rozměr: pomáhá udržovat potřebnou zaměstnanost původních indiánských obyvatel v této (relativně chudší) části Mexika.

Sítě se hodí ke skvělému odpočinku a relaxaci, k zábavě nebo pro rychlé a snadné uspání dětí. Navodí úžasný pocit pohody a pohodlí. Uvolňují svalové napětí, zkvalitňují spánek a rozvíjejí motorické schopnosti. Hamaky jsou lehké (hmotnost jen kolem 1 kg), skladné (vejdou se do každého batohu) a pevné (nosnost 120 – 260 kg).  Můžete je použít doma, na zahradě, na terase, nebo při cestování.

Jsou ideální i jako dárek, který jistě každý obdarovaný ocení – na požádání Vám je rádi profesionálně dárkově zabalíme, samozřejmě zdarma. Více informací a kontakty najdete na našem dalším eshopu www.mexickehamaky.cz.

Přejeme Vám slunečné a houpavě pohodové dny!  🙂

[mpc_vc_share_list title=”Sdílej” facebook=”1″ pinterest=”1″]