O sandálech RIBBONS

Sandály RIBBONS (ribbons, angl. stuhy) se na nohu uvazují barevnými stuhami a doplňují se elegantním šperkem. A právě v tom spočívá jedinečnost sandálů RIBBONS – barevné vázací stuhy a šperky lze jednoduše vyměnit a libovolně spolu kombinovat. Díky tomu snadno sladíte sandály RIBBONS se svým oblečením a navíc získáte desítky různých kombinací sandálů za cenu běžného páru letní obuvi. RIBBONS jsou 100% veganské – neobsahují žádné živočišné součásti.

Vázací stuhy

Vázací stuhy jsou vyrobeny z elastické látky s příměsí lycry a nabízíme je ve 13 barvách: bílé, žluté, oranžové, červené, modré, fialové, zelenkavé, tmavě zelené, tyrkysové, béžové, hnědé, šedé a černé. Vyměnitelné stuhy jsou za vstřícnou cenu 99 Kč, a proto si jich můžete pořídit víc, v různých barvách. RIBBONS se navíc dají uvázat různými způsoby – tím ještě znásobíte různé možnosti jejich vzhledu. Prohlédněte si fotky na titulní straně – je na nich vidět, jakými různými způsoby lze tyto sandálky vázat. A nebojte se, není to složité. Všechny typy vázání vycházejí z jednoduchého a vždy stejného počátečního postupu.

Designové šperky

Designové šperky jsou důležitou součástí sandálů RIBBONS. Obuv elegantně doplňují a ozvláštňují. Jde o originální kousky, vyráběné na míru výhradně pro naše sandály. Šperky jsou zespoda hladké, takže na noze netlačí. Jsou vyrobeny z kvalitního odolného kovu a ozdobeny zářivými kameny. Některé šperky mají tu nejlepší galvanizaci, která existuje, tj. jsou pokoveny rhodiem. Můžete si ale pořídit i cenově výhodnější model, tj. sandály bez šperku.  

Chci se mrknout na sandály RIBBONS

Proč je tak snadné propadnout kouzlu sandálů RIBBONS?

Vždy perfektně sladěná

Dámské šněrovací sandály RIBBONS umí to, co žádné jiné letní boty – můžete je dokonale barevně sladit se svým oblečením. Stačí si vybrat odpovídající barvu stuhy a šperk, který nejlépe doplňuje to, co si zrovna plánujete vzít na sebe. V sandálech RIBBONS prostě budete vždy vypadat skvěle a sexy!

Celý botník v kapse? Se sandály RIBBONS hračka!

Rozmazlujte se! Se sandály RIBBONS si můžete dovolit být marnivá. Až budete ráno vyrážet do letního dne se sandály RIBBONS na nohách, přibalte si s sebou ještě další barevné vázací stuhy a šperky. A když vás v průběhu dne vzhled sandálů omrzí, jednoduše vyměňte stuhu nebo šperk – vytvoříte si tak během chvilky úplně novou variantu. Ať jste u vody, na párty, ve městě nebo v práci – sandály RIBBONS prostě sluší všude.

Na každý letní den jiné sandály?

RIBBONSky lze pomocí stuh uvázat řadou různých způsobů. Například už ze základní sady sandálů RIBBONS obsahující 1 pár stuh a 1 pár šperků lze díky různým způsobům uvázání vytvořit až 7 originálních kombinací (viz JAK VÁZAT). A třeba ze sady 4 párů stuh a 4 párů šperků lze jen při 3 způsobech uvázání vytvořit celkem 48 různých originálních variant. Každý den můžete okolí překvapit trochu jinými vázacími sandálky, a to za cenu jednoho páru běžných bot!

Podívejte se na videa s ukázkami vázaní

Nohy jako v bavlnce

Dámské sandály RIBBONS jsou mimořádně vzdušné a pohodlné. Anatomicky tvarovaná podrážka se zvýšenou patou je vyrobena z odolné pěnové pryže a potažena látkou, která je na dotek velmi příjemná, stejně jako hladké vázací stuhy z elastické látky s příměsí lycry. Sandály RIBBONS nebudeš chtít sundat z nohy ani po celodenním nošení.

Vysoká evropská kvalita

Sandály RIBBONS nepřicházejí z daleké Asie. Vyrábějí se ve slunném Španělsku, a svým zpracováním i použitými materiály odpovídají nejvyšším nárokům evropských spotřebitelů. Mají veškeré potřebné atestace EU a při jejich výrobě nebyly použity žádné živočišné součásti.