Módní barvou 2017 je ZELENÁ

Prestižní časopisy, módní bloggerky i známí návrháři se shodují: módní barvou roku 2017 je zelená! Symbolizuje nové začátky, jarní přírodu, zdravý životní styl a obecně svěží a neotřelý přístup k životu.

Sandály RIBBONS mají v nabídce hned 2 odstíny zelené, v kterých budete v souladu s letošními trendy. Jde o stuhy ZELENKAVÉ – krásná světlá barva čerstvých jarních výhonků, kterou díky svítivému odstínu nikdo na Vašich nohou nepřehlédne! Druhou variantou je decentní TMAVOZELENÁ – tu se pak nemusíte bát vzít si ani k slavnostnějším či večerním příležitostem. Obě barvy skvěle doplňuje například šperk „ZELENÉ PERLE“, které jsou vyráběny ručně s použitím ryzího stříbra. Každý kousek je tedy jedinečný originál vytvořený zručnými bižuterními mistry ze severu Čech.

Samozřejmě nemusíte zůstat jen u zelené: RIBBONS jsou praktické a hravé, takže kdykoli můžete stuhy vyměnit za jinou barvu, nebo sandály doplnit jiným šperkem či odlišným vázáním. Změníte tak celý jejich vzhled a perfektně se sladíte se svým oblečením.

Přejeme Vám hezké a slunečné jaro!

Odkazy:

https://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-radce/50121-modni-barva-roku-2017-vsadte-na-odstin-zelene-jarni-travy

http://www.elle.cz/moda/novinky/barva-roku-2017-greenery 

http://ona.idnes.cz/barva-roku-2017-zelena-trendy-df0-/modni-trendy.aspx?c=A170103_152003_modni-trendy_kace 

[mpc_vc_share_list title=”Sdílej” facebook=”1″ pinterest=”1″]