Jak vázat dámské sandály Ribbons

Sandály RIBBONS lze na nohu uvázat různými způsoby: zde přinášíme jen příklady některých z nich. Videa jsou natáčena v pohodlné rychlosti, abyste stíhali vázat podle figurantky.  Hlavně ale žádné obavy, jistě vázání snadno zvládnete – dokazuje to pozitivní zkušenost těch zákaznic, které už RIBBONSky mají!

Všechny druhy vázání mají totiž stejný základní postup – několikrát si to vyzkoušíte a pak už je to jen zábava a hra. Chcete-li RIBBONS  přes den opakovaně zouvat, nemusíte je stále vázat celé znovu! Stačí je rozvázat jen poslední část vázání a z boty vyklouznout – po novém nazutí opět uvážete jen krátkou poslední část (několik sekund).

Některá vázání, např. “splétané vázání” ve videu níže, vytvoří z RIBBONS jakési pohodlné “žabky”, kdy stačí do sandálu nohou vklouznout a jediným pohybem upravit vázání na patě – a je to :). Ukázky různých možností vázání najdete i na fotkách na titulní straně: každé sandály jsou tam uvázány trochu jinak. Další varianty čekají na vaši vlastní kreativitu.

Pravděpodobně se vám podaří vymyslet i další kreativní způsoby, jak dámské sandály RIBBONS uvázat.
Neváhejte a podělte se s námi, třeba umístěním fotek či videa na náš Facebook.
Pokud se nám váš způsob vázání bude líbit, ozveme se a získáte od nás prémii: sadu 3 barev stuh a 3 šperků dle vašeho výběru.