Dárkové balení RIBBONS zdarma!

Hledáte atraktivní a neotřelý dárek pro ženu, dceru, sestru, maminku či kamarádku? Sandály RIBBONS udělají radost každé ženě. Stačí znát velikost nohy obdarované osoby a vybrat nějaký startovní typ sandálů z naší nabídky. U této obuvi je výhodou, že si další barvy stuh a další druhy šperků může příjemkyně dárku později dokoupit sama dle svého vkusu či šatníku. RIBBONS jsou totiž něco jako skládačka – jednotlivé komponenty (stuhy a šperky) se dají dokupovat postupně a měnit.

Nyní až do konce dubna nabízíme dárkové balení zdarma. Chcete-li tedy RIBBONS pro někoho jako dárek, napište nám prosím jen krátký textový vzkaz do řádku „Poznámka k objednávce“, kterou najdete na listu POKLADNY v eshopu. Na výběr máte 4 druhy kvalitních dárkových papírů: sytě červený, červený s bílým srdcovým motivem, tmavě modrý a žluto-zelený s ornamenty. Stačí, když do předmětné poznámky napíšete například „Prosím o balení, červené“.

My sandály vložíme nejdříve do speciální bílé dárkové krabičky s průhledným víkem. Tu pak profesionálně dárkově zabalíme a celý dárek vložíme do další transportní krabice. Dárek Vám tak přijde už připravený k předání a Vy nemusíte nic řešit J. Nejlevnější sandály (bez šperku) takto pořídíte už za 799,- Kč, za dárkové balení nic neplatíte. Nechte zkrátka Vaše starosti na našich bedrech!

[mpc_vc_share_list title=”Sdílej” facebook=”1″ pinterest=”1″]