Do 31/5 dárkové balení RIBBONS zdarma!

Hledáte atraktivní a neotřelý dárek pro ženu, dceru, sestru, maminku či kamarádku? Sandály RIBBONS udělají teď na jaře radost každé ženě! Stačí znát velikost nohy obdarované osoby a vybrat nějaký startovací typ sandálů z naší nabídky. U této obuvi je výhodou, že další barvy stuh a další druhy šperků  si může příjemkyně dárku později dokoupit sama, podle svého vkusu či šatníku. RIBBONS jsou totiž něco jako skládačka – jednotlivé komponenty (stuhy a šperky) se dají rychle měnit a dokupovat postupně.

Nyní až do konce května nabízíme dárkové balení zdarma. Chcete-li tedy RIBBONS pro někoho jako dárek, napište nám prosím jen krátký textový vzkaz do řádku „Poznámka k objednávce“, kterou najdete na listu POKLADNY v eshopu www.ribbons.cz. Na výběr máte 4 druhy kvalitních dárkových papírů: sytě červený, červený s bílým srdcovým motivem, tmavě modrý a žluto-zelený s ornamenty (viz obrázek). Stačí, když do uvedeného řádku napíšete např. stručně: „Prosím červené balení“.

My sandály vložíme nejdříve do hezké bílé dárkové krabičky s průhledným víkem. Tu pak profesionálně dárkově zabalíme do vybraného papíru a celý dárek vložíme do další transportní krabice. Dárek Vám tak přijde už připravený k předání a Vy nemusíte nic řešit 😉 . Nejlevnější sandály (bez šperku) takto pořídíte už za 799,- Kč, za dárkové balení teď nic neplatíte. Takže nechte Vaše dárkové starosti na našich bedrech – zabalíme, dodáme. Přejeme Vám hezké jaro!

Více na www.ribbons.cz 

[mpc_vc_share_list title=”Sdílej” facebook=”1″ pinterest=”1″]

Dárkové balení RIBBONS zdarma!