Chcete si s RIBBONS přivydělat?

Rádi bychom rozšířili povědomost o naší značce po ČR prostřednictvím spolupráce s některými z Vás! Hledáme teď pro Sandály RIBBONS nezávislé delegátky, ideálně z větších měst celého Česka.

Jedná se o krátké, jednoduché a nenásilné představování značky RIBBONS. Stačí jen poskytnout základní informace těm spotřebitelkám, které by tyto nevšední a originální sandálky mohly zajímat. Spolupráce je to nezávislá a volná, jen na základě jednoduché a fair Smlouvy o spolupráci. Princip výdělku je jednoduchý: za každou skutečně realizovanou objednávku RIBBONS, kterou příslušná delegátka dohodne, poskytneme rychlou fixní odměnu / provizi za realizovaný prodej.

Můžete si tak snadno a pohodlně přivydělat, a to i při vlastním zaměstnání. Činnost je ideální pro komunikativní dámy/dívky, které jsou v častém pracovním kontaktu s větším množstvím ženských zákaznic: například pro kadeřnice, pedikérky, prodejkyně kosmetiky, masérky, barmanky apod.

Vybavíme Vás vlastními vzorky sandálů a příslušnými reklamními materiály a poskytneme plnou podporu, včetně motivačního bonusu. Pro bližší informace pište prosím na mailovou adresu info@sandaly-ribbons.cz – ozveme se každému, kdo to myslí vážně 🙂 . Těšíme se na spolupráci s Vámi, Vaše Sandály RIBBONS.

[mpc_vc_share_list title=”Sdílej” facebook=”1″ pinterest=”1″]